Itachi Uchiha - info

31. prosince 2008 v 9:54 | Akimi-chan
Základní info:
Věk: 18 let (Shippuuden 20 let)
Narozeniny: 9. června
Typ krve: AB
Výška: 175.2 cm
Váha: 57.1 kg
Kekkei Genkai: Sharingan, Mangekyou Sharingan
Ninja Info:

Registrační ID: 012110
Skrytá vesnice: Listová (Konoha)
Úroveň: neznámaá (Missing-Nin)

Další info:
Dodělání akademie: 7
Sharingan: 8
Chuuninem: 10
Mangekyou: 12

Jutsu:
Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)

Mise:
D-Rank: 53
C-Rank: 152
B-Rank: 134
A-Rank: 0
S-Rank: 1

Itachi Uchiha je původem ninja z Konohy. Nyní je v Akatsuki. Byl to opravdový génius z Uchiha klanu a také bratr Sasukeho Uchihy. Akademii vystudoval v 7 letech jako nejlepší student, Sharingan získal v 8. Pro Sasukeho byl něco jako vzor, snad pořád mu Sasuke říkal Nii-san (Velký bratr). Ve 13 se stal velitelem jedné ANBU skupiny.
Má delší černé vlasy, vždy do culíku (který není skoro nikdy vidět). Má také výrazné "rýhy" pod očima. Spodní část jeho obličeje většinou zakrývá vysoký límec, nebo plášť. Po vyvraždění klanu neprojevuje téměř žádné emoce (ale jednou se usmál:D).
Při boji používá všechny techniky Mangekyou Sharinganu, díky tomu ale postupně ztrácí zrak.
...malý spoiler...
Ve 13 také získal Mangekyou Sharingan tím, že zabil svého nejlepšího přítele Shisuie Uchihu. Pár dní poté vyvraždil celý Uchiha klan, až na jediného člena, právě svého bratra Sasukeho. Pověděl mu o tajemství jak získat Mangekyou Sharingan a nechal ho jí. Nepamatuju si přesně co řekl, ale říká mu díky tomu "pošetilý malý bratříčku".
...konec malého spoileru...


SPOILER
Itachi poté odešel z vesnice a přidal se k Akatsuki. Do týmu byl přiřazen k Hoshigakimu Kisame (blbý skloňování...). Tam si ho všimnul Orochimaru, který v té době byl také v Akatsuki. Utkal se s ním, ve snaze získat jeho tělo, ale prohrál a poté odešel z Akatsuki. O několik let později se Itachi vrátil do Konohy spolu s Kisamem, aby chytil devítiocasého démona - Naruta. Tam se také Utkal s Kakshim, Gaiem, Asumou a Kurenai, všechny ale nechal žít. U Naruta narazil také na Sasukeho. Ten se na něj rozeběhl se spou nejsilnější technikou, Itachi ho ale přemohl jako by nic. Trochu ho pomučil Mangekyou Sharinganem a řekl mu: "Jsi slabý. Proč jsi tak slabý? Postrádáš jednu věc. Nenávist." Poté ale společně s Kisamem utekli kvuli Jiraiyovi, který málem lapil.
V Shippuudenu pak pomáhal odlákat týmy, které chtěli zachránit Gaaru. Použil jednu techniku, díky které ovládal na dálku cizí tělo. Toto tělo pak zničil Naruto, ale ITACHIHO NEZABIL, bylo to pouze to ovládané tělo!
Později konečně došlo k velmi očekávanému souboji - Itachi vs Sasuke. Nebudu popisovat celý souboj, hlavní je, že Itachi prohrál. Díky Mangekyou Sharinganu ztratil zrak a Sasuke ho pak už jenom dodělal.

!!!MEGA SPOILER!!!
Teprve po Itachiho spmrti se zjistilo, jak to bylo s Itachim dooparvdy. Itachi zažil poslední válku ninjů, ale byl moc mladý na to, aby jí mohl ovlivnit. Viděl spoustu umírajících lidí a začal války nenávidět. Snažil se pak všemu zabránit. Uchiha klan se později začal bouřit. Itachi viděl začátek další války. Přidal se k ANBU a dostal misi, o které věděl akorát Sandaime Hokage a dva stařešinové. No a ještě Tobi (Madara Uchiha). Ta mise byla právě vyvraždit svůj klan. Itachi se dlouho rozhodoval, ale nakonec to udělal. Jedno ale nedokázal - zabít svého mladšího bratra. Pro Itachiho byl Sasukeho život důležitější než vesnice. Bál se, že po něm půjde zbytek Konohy, která se Uchiha klanu obávala, proto mu řekl, aby Sasuke Itachiho nenáviděl. Sasuke díky tomu pak trénoval, což si přesně Itachi přál. Chtěl, aby byl dost silný, aby dokázal Konoze vzdorovat. Poté přesně podle příkazů z vesnice odešel a přidal se k Akatsuki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lady_Strawberry* *Lady_Strawberry* | Web | 31. prosince 2008 v 9:59 | Reagovat

rychlovka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama